enfa 00989131643424 mashahirgasht@gmail.com
00989131643424 mashahirgasht@gmail.com
enfa

مجری تــور اروپـــا-تـور پرتغال دفتـــر خدمات مسافرت هوایی و جهانگـــردی مشاهیر گشت مجری تــور اروپـــا-تـور پرتغال دفتـــر خدمات مسافرت هوایی و جهانگـــردی مشاهیر گشت مجری تــور اروپـــا-تـور پرتغال دفتـــر خدمات مسافرت هوایی و جهانگـــردی مشاهیر گشت مجری تــور اروپـــا-تـور پرتغال دفتـــر خدمات مسافرت هوایی و جهانگـــردی مشاهیر گشت
  • ارائه دهنده خدمات:مـشـــاهیـر گشــــت
  • کشور مقصد:پرتغال
  • تماس با دفتر مشاهیرگشت03136822166
  • تماس با موبایل کاری:09131643424 و 09131644673

چگونه ویزای پرتغال بگیریم؟

برای این که ویزای پرتغال بگیریم باید ابتدا وقت سفارت پرتغال را اخذ کنید. پس از این که وقت سفارت پرتغال را اخذ کردید باید سفر خود را به این کشور آغاز کنید. پرتغال یکی از کشورهای دیدنی و زیبای اروپایی است که برای سفر به آن باید ویزای این کشور را اخذ کنید.

ویزای پرتغال در حقیقت به شما اجازه ورود به این کشور را می دهد تا بتوانید از جاذبه های آن لذت ببرید. ویزای پرتغال انواع مختلفی دارد که هر یک از آن ها محدودیت ها و شرایطی را دارد. با توجه به شرایط خود باید نوع ویزا را انتخاب کرد و پس از آن برای اخذ وقت و ویزا اقدام نمود.

پس از این که نوع ویزا مشخص شد باید برای جمع آوری مدارک اقدام نمایید. کلیه مدارک خود را مطابق با آنچه سفارت می خواهد تهیه کنید و به این مرکز ارائه دهید. در نظر داشته باشید که این مدارک در صورتی که نقصی داشته باشد، بررسی پرونده شما طولانی خواهد شد.

سفارت طی مدت زمان دو تا چهار هفته به شما پاسخی را ابلاغ می کند. اگر پاسخ سفارت به درخواست شما مثبت بود می توانید ویرا این کشور را اخذ کنید. در غیر این صورت باید پس از گذشت دو تا چهار ماه دوباره اقدام نمایید. دقت داشته باشید کشور پرتغال در حوزه شینگن قرار دارد و باید برای اخذ ویزای شینگن این کشور اقدام نمایید.

انواع ویزای پرتغال چیست؟

ویزای پرتغال انواع مختلفی دارد که با توجه به هدفتان از سفر می توانید برای اخذ یکی از آن ها اقدام نمایید. به این ترتیب در کمترین زمان ممکن می توانید ویزای این کشور را دریافت کنید. اولین و محبوب ترین ویزای پرتغال، ویزای توریستی این کشور است.

ویزای توریستی پرتغال

  • ویزای توریستی پرتغال به شما این امکان را می دهد تا از جاذبه های گردشگری این کشور در مدت محدود دیدن کنید. البته نکته جالب دیگر هم این است که شما می توانید ویزای توریستی را برای دیدار با اقوام هم اخذ کنید. به این ترتیب هم می توانید از دوستان یا اقوام خود دیدن کنید و هم این که این کشور بی نظیر را از زیر نظر بگذرانید.

ویزای تجاری پرتغال

  • ویزای تجاری پرتغال دومین ویزای این کشور است که شما می توانید برای اخذ آن اقدام کنید. این ویزا برای زمانی قابل اخذ است که شما بخواهید در این کشور سرمایه گذاری کنید. به این ترتیب می توانید در کمترین زمان ممکن ویزای این کشور را اخذ کنید و سفر خود را به این کشور دیدنی آغاز کنید.

ویزای کاری پرتغال

  • ویزای کاری پرتغال هم برای زمانی است که شما بخواهید در این کشور مشغول به کار شوید. در صورتی که بخواهید در این کشور مشغول به کار شوید باید ویزای کاری این کشور را اخذ کنید. ویزای کاری در صورتی قابل اخذ است که از سوی یک کارفرمای پرتغالی دعوتنامه کاری داشته باشید.

ویزای الحاق به همسر پرتغال

  • ویزای الحاق به همسر هم از دیگر انواع ویزا است. اگر همسر شما دارای اقامت کشور پرتغال می باشد و یا این که شهروند این کشور است می توانید ویزای الحاق به همسر پرتغال را اخذ کنید. به این ترتیب در کمترین زمان ممکن می توانید سفر خود را به پرتغال آغاز کنید.

کشور پرتغال کجاست؟

ویزای پرتغال به شما این امکان را می دهد تا به این بهشت بی نظیر و زیبا وارد شوید. پرتغال یکی از کشورهای زیبا و دیدنی در جنوب غربی قاره اروپا است. پایتخت این کشور زیبا و دیدنی شهر لیسبون است. در حقیقت پرتغال مانند یک شبه جزیره در جنوب قاره اروپا است.زبان رایج در این کشور پرتغالی است و بیشتر مردم به این زبان مسلط هستند. جمعیت این کشور نزدیک به ده میلیون نفر است. پرتغال در ناتو و اتحادیه اروپا می باشد. در این کشور بیشتر مردم پرو دین مسیحیت هستند و البته دین آن ها از شاخه کاتولیک رومی می باشد.

کشور پرتغال توسط اقیانوس اطلس محدود شده است و دو مجمع الجزایر آرور و مادیرا که در آن واقع شده اند، متعلق به خاک کشور پرتغال می باشند. این دو جزیره هم بر زیبایی های کشور پرتغال می افزاید. نوع حکومت در کشور پرتغال جمهوری است که توسط رئیس جمهور و نخست وزیر اداره می شود.کشور پرتغال آب و هوای بسیار مناسب و خوبی دارد و زمین های آن نیز بسیار مناسب کشاورزی می باشد.

همین موضوع سبب شده تا محصولات صادراتی بسیار نظیر سیب زمینی، زیتون، گوجه فرنگی، انگور و فرآورده های کشاورزی و … در این کشور رشد کند و در چرخه صادرات این کشور تأثیر مثبت و مناسبی بگذارد.یکی از کارهایی که مردم پرتغال به آن مشغول بودند، دریانوردی بوده است. دریانوردی یکی از مشاغلی است که از گذشته تاکنون در این کشور طرفداران زیادی داشته است. همین امر سبب شد که در گذشته های نه چندان دور در این کشور اکتشافات جغرافیایی زیادی در پرتغال رخ دهد.

تـــــور اروپا- تور پرتغال
مجری تور: مشـــــاهیـــــرگشــــــت
سفر به پرتغال
مجری تور: مشاهیر گشت

راه های ارتباطی با مشاهیر گشت:

WeChat   

Telegram

WhatsAPP

imo

09131643424, 09131644673

mashahirgasht@gmail.com   

× How can I help you?